ציפסר לטיגון עמוק שולחני או רצפתי 

כלי טיגון תוצרת אלפרמו, איטליה- לתוצאת טיגון איכותית ואחידה.
 

חברת ברוני גז משווקת מגוון ציפסרים לטיגון עמוק תוצרת חברת אלפרמו, איטליה. להפעלה פשוטה, טמפרטורה קבועה ותוצאת טיגון אחידה. 

צ'יפסר אוניברסאלי 

ציפסר משולב במטבחים בהם מוגש אוכל המבושל בשיטת הטיגון העמוק. בין המאכלים הנפוצים המוכנים בו ניתן למנות כמובן את המאכלים הקלאסיים לטיגון כמו צ'יפס ושניצל, אך כיום הרשימה רחבה בהרבה וכוללת גם מאכלים שונים כגון ירקות או פירות ים עטופים בבצק טמפורה ועוד. אם כן שילובו במטבח כבר ממזמן אינו נחלתם הבלעדית של שיפודיות, אלא כמעט של כל מטבח, כגון סיני (אגרולים), יפני (טמפורה) ואחרים. הטיגון מתבצע בשמן רותח בטמפרטורה שבין 170 ל- 180 מעלות. טיגון בשמן קר מזה יגרום למזון לספוג כמויות גדולות ולא רצויות של שמן, יפגע בטעמו ומכאן שגם בשביעות רצונו של הסועד. על מנת להימנע מתוצאות לא רצויות, כדאי שתדעו איך בוחרים כלי טיגון שיעשה את העבודה בצורה הרצויה. 

איך לבחור? 

על מנת לבחור מוצר איכותי שיתאים לכמות העבודה במטבח שלכם ומידת הלחץ בו יש לעמוד על מספר פרמטרים חשובים: 

• מבנה 

כלי שאינו עשוי כולו מנירוסטה, בכלל זה גם דפנות הצד שלו, יעשה לכם חיים קשים במטבח. ניקוי פח צבוע או מגולוון הוא משימה קשה, ממושכת ומעייפת לביצוע ולכן מומלץ להימנע ממנה. את החיסכון שאולי תשיגו בקנייה  תשלמו בזמן ובכוח אדם. 

• זמן החלמה RECOVERY TIME 

אחת התכונות החשובות ביותר של המוצר הוא זמן ההחלמה המיוחס לו, המשפיע על רמת הטיגון המתקבלת. מונח זה מתייחס לזמן ההתאוששות של השמן, אשר בשל הכנסת מזון קר לטיגון הטמפרטורה שלו יורדת. פרק הזמן הדרוש לשמן בכדי לשוב לטמפרטורה המקורית שלו (בין 170 ל- 180 מעלות) הוא קריטי, שכן ככל שזמן ההתאוששות ארוך יותר, כך האוכל ייצא ספוג יותר בשמן. 

• אזור שמן קר 

לאזור זה מגיעים חלקי מזון שנותרו בשמן לאחר תהליך הטיגון, שכן הישארותם בשמן החם תביא לשריפתו. פינוי השאריות לאזור השמן הקר מבטיחה לכם כי תמשיכו לקבל תוצר איכותי ואחיד גם בטיגון הבא. 

• מנגנוני בטיחות 

חשוב שלציפסר יהיה מנגנון שליטה על טמפרטורת השמן ומנגנוני בטיחות המונעים זרימת גז והתלקחות שמן 
כתוצאה מתקלה בתרמוסטט העלולה לאפשר את עליית טמפרטורת השמן. 

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית 

אצלנו, בחברת ברוני- גז תוכלו למצוא מבחר ציפסרים רצפתיים ושולחניים מבית אלפרמו איטליה, בגדלים שונים ובעלי הספקים שונים. ניתן להזמין ציפסרים הכוללים ארון תחתון, ברז ומיכל עם רשת לריקון השמן. בנוסף, ניתן להסיר את גופי החימום ולהחזירם בתום הניקוי. הציפסרים מציעים רמת בטיחות גבוהה לצד זמן התאוששות נמוך, ומבטיחים לכם את התוצאה האיכותית ביותר שניתן לקבל בתהליך הטיגון. צרו קשר לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית. 

מיקרוגל תעשייתי
מיקרוגל תעשייתי- לחימום מהיר וקל של מזון רב...
שולחן נירוסטה
שולחן נירוסטה לעבודה בהתאמה אישית ללקוח...
Leave a comment

Please login or register to review


X

לקבלת הצעת מחיר :X

Contact us/h2>