מיקסר תעשייתי- תוספת ידיים עובדות למטבח המקצועי

 
כלי עזר הכרחי בכל מטבח מקצועי ומוסדי


מטבחים מקצועיים בכלל, ומטבחים מוסדיים בפרט כגון בתי מלון, בתי אבות, בתי חולים ועוד עושים שימוש רב במיקסרים תעשייתיים, אשר חוסכים זמן, כסף וכוח אדם רב בתהליך העבודה.


מיקסר תעשייתי אחד שווה ל...


כמות העבודה במטבח המקצועי אינה מזכירה בשום צורה את העבודה הנעשית במטבח הפרטי של כל אחד ואחת מאיתנו. על מנת ליעל ולהקל את תהליך העבודה במטבחים אלו יש מבחר רחב של ציוד מקצועי המתאים למטבחים תעשייתיים. בין המוצרים המבוקשים והנחוצים ביותר בכל מטבח שכזה הוא המיקסר התעשייתי, אשר מאפשר לעבד וללוש כמויות אדירות של מזון תוך קיצור משמעותי של זמן העבודה וחיסכון ניכר בכוח האדם הנדרש למשימה.


תכונות מוצר


המיקסר התעשייתי נחשב לחזק במיוחד ומתאים לעבודה קשה, כמתבקש במטבחים מוסדיים ומקצועיים. ניתן למצוא כיום מיקסרים המתאימים לעבודה עם קיבולות שונות, החל מ- 10 ליטרים ועד 60 ליטרים ויותר. כמובן שבהתאם לקיבולת של המיקסר, משתנה גם ההספק שלו, כוח המנוע המשמש להפעלתו ותכונות נוספות. עם זאת, כיום מרבית המיקסרים התעשייתיים מאפשרים הפעלה במספר רמות שונות של מהירות ואף בקרה אלקטרונית על המהירות, הפסקה אוטומטית במצבים שונים, פעולה שקטה, עיבוד מזון מדויק בהתאם לצרכי הבישול ועוד.


כל מה שצריך לעבודה


מרבית המיקסרים התעשייתים מגיעים עם רשת הגנה חזיתית, סיר לקיבולת התכולה, וו לישה, מקצפה ובוחש. הודות לכלים אלו ניתן להיעזר במיקסר ללישת בצקים, הכנת פירה, קציפות, ממרחים, מוסים ועוד מגוון רחב של מאכלים.

המיקסרים התעשייתיים עומדים בתקני בטיחות מחמירים, קלים לתפעול, קלים לתחזוקה וקלים לניקיון מה שאומר גם החיים שלכם במטבח המקצועי הופכים קלים הרבה יותר.


מיקסר לכל מטבח


חברת ברוני גז משווקת ומוכרת מיקסרים תעשייתיים תוצרת חברת דיינסטי העולמית. תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של מיקסרים תעשייתיים המתאימים למגוון רחב של מטבחים. כל מיקסר שנרכש בחברתנו נהנה מ- 15 חודשי אחריות מלאה וכולל הדרכה והפעלה ראשונית של המכשיר, על מנת להבטיח את תקינותו לאורך זמן רב, גם הרבה אחרי תום האחריות. בחלק מן המקרים תוכלו לרכוש אצלנו גם מיקסר תעשייתי יד שניה, אשר עבר טיפול מקיף והוכשר לשימוש חוזר על ידי הצוות המקצועי בחברה. רכישת ציוד יד שניה מעניקה לכם אחריות מלאה למשך שנה, כפי שתקבלו על כל מוצר חדש שנמכר בחברות אחרות.


מטבחים מקצועיים בהתאמה אישית


חברת ברוני גז מתכננת ומתאימה ציוד למטבחים מקצועיים כבר למעלה מ- 30 שנה. אנו דואגים להביא ללקוחותינו את הציוד החדיש והמתקדם ביותר בתחום, המיוצר על ידי החברות המובילות אותו בארץ ובעולם. אנו מציעים פתרונות מקצועיים ואיכותיים לכל מסגרת תקציב, לשיפור תהליכי העבודה והתייעלותה גם במטבח שלכם. צרו קשר ונוכל להתאים גם לכם מטבח מקצועי שנתפר למידותיכם. תוכלו למצוא מגוון עשיר של ציוד למטבחים מקצועיים לצד פתרונות המתוכננים ונבנים בהתאמה מלאה למבנה המטבח, ייעודו והתקציב שעומד לרשותכם. 

מטחנת בשר
המטחנה מייעלת את תהליך העבודה, הודות לחיסכון בזמן ובכוח אדם....
מיקרוגל תעשייתי
מיקרוגל תעשייתי- לחימום מהיר וקל של מזון רב...
Leave a comment

Please login or register to review


X

לקבלת הצעת מחיר :X

Contact us/h2>